Krásné rendery na dosah s Lumionem 8

 

Cena Lumionu 8

Lumion 8 (před vydáním verze 8 získáte Lumion 7) 39 999 Kč bez DPH.

Lumion 8 professional (před vydáním verze 8 získáte Lumion 7 professional) 79 999 kč bez DPH.

Ideální čas na nákup programu. Proč? Lumion 8 výjde 6. listopadu. Do té doby můžete koupit Lumion 7 a získat zadarmo upgrade na Lumion 8. Budete tak mít verzi 7 i verzi 8 a můžete si vybrat, která Vám více sedí. Navíc máte rovnou novou licenci vedenu u nás jako Lumion 8 a tudíž máte příští rok upgrade zvýhodněn, jako kdybyste koupili rovnou Lumion 8!

Tabulka cen upgrade

Když jste si koupili Lumion 7 po 1. říjnu 2017, upgrade na Lumion 8 je zdarma. (Platí pouze na plné licence, nikoliv upgrade na Lumion 7)

Pokud jste nedávno koupili Lumion 7 můžete do 31.12.2017 upgradovat za následující ceny (v Kč bez DPH):

Verze Červenec 2017 Srpen 2017 Září 2017
Lumion 7 na Lumion 8  5 200,-  2 600,-  1 300,-
Lumion 7 Pro na Lumion 8 Pro  10 400.–  5 200,- 2 600,-
Lumion 7 na Lumion 8 Pro  44 174,-  41 574 ,-  40 247,-

Níže je detailní přehled upgrade všech ostatních verzí (v Kč bez DPH):

Verze Cena zvýhodněná cena (do 31.12.2017)
Lumion 8 na Lumion 8 Pro 39 999,-
Lumion 7 na Lumion 8 12 974,-
Lumion 7 na Lumion 8 Pro  51 948,-
Lumion 7 Pro na Lumion 8 Pro  27 500,-
Lumion 6 na Lumion 8 25 999,-  19 474,-
Lumion 6 na Lumion 8 Pro 64 999,-  58 448,-
Lumion 6 Pro na Lumion 8 Pro 51 999,-  39 999,-
Lumion 5 na Lumion 8 31 148,-
Lumion 5 na Lumion 8 Pro 70 122,-
Lumion 5 Pro na Lumion 8 Pro 62 374,-

Předešlé novinky z verze 7

Co bude asi v Lumionu 8?

Zažíjte prostor s Lumionem 7

Nechte porůst Váš model břečťanem, přidejte stárnutí materiálu a dejte mu průhlednost.  Přihoďte plošné světlo nebo led pásek. Přeměňte jakýkoliv model na rostlinu. Umístěte model do mapy s 3D budovami z OpenStreetMap.

Poznejte, že ne každá budova musí být zářivá a nová aby byla krásná. Lumion 7 jednoduše transformuje sterilní zdi a sochy v živoucí objekty s porostem, nepřesnostmi a zvětráváním.

Tato nová funkce odstraňuje ledový nádech počítačového designu tím, že obrousí rohy, zdrsní a upraví další vlastnosti materiálu pro přirozený vzhled. Budou vypadat, že už na místě nějakou chvíli jsou.

Lumion 7 přináší nově plošná světla, průhlednost materiálů, možnost udělat z jakéhokoliv objektu rostlinu a mnoho dalšího, zkuste si Trial verzi sami!

Od dobrého ke skvělému

Plošná světla a podélná světla

Nová plošná a podélná světla nabízí celou řadu vzrušujících možností, dovolujících vylepšit obojí interiéry i exteriéry lepším nasvícením, než jaké dovolují jednoduchá bodová světla. V rámci vteřin vytvoříte nepřímé osvětlení, přidáte teplo do místnosti s subtilním nasvícením plochy, nebo přidáte nepřímé světlo prosakující skrze okna. To vše pomáhá klientovi projít do Vašeho světa a vašeho návrhu.

Průhlednost a průsvitnost pro materiály

Lumion 7 nyní umožňuje aplikovat průhlednost materiálů, která je ideální pro tvorbu záclon se světlem proudící skrze ně. Můžete také ukazovat rozložení uvnitř modelu při pohledu do něj, a to prostřednictvím průhledných stěn.

Nová funkce voskovitosti používá techniku zvanou podpovrchový rozptyl. Funguje to perfektně na materiály jako mramor, tam můžete vytvořit průsvitný povrch vypadající jako vosk. V typickém stylu Lumionu lze přidat a tuto funkci nastavit pomocí pouze jednoho jezdce posuvníku.

Zvětrávání

Až do teď, dát materiálu vzhled zvětralého nebo zestárlého typu požadovalo po umělci malovat textury ručně. Lumion 7 dělá tento pečlivý proces přežitkem minulosti. Nyní můžete vytvářet nedokonalosti, rozšiřovat autenticitu a opotřebování materiálu s jednoduchým kliknutím myši.

Odstraňte vzhled a dojem počítačové grafiky přidáním rezi na oceli, opotřebení na dřevo či špíny a mech na kamenech. Výsledný realismus dělá materiály vypadající, jako by vždycky byly tam kde jsou, dodává hloubku autenticity, která nezůstane bez povšimnutí.

Olistění

S unikátní schopností transformovat jednoduché tvary do realistické zeleně, upravit typ listů a pokrát i složité plochy můžete udělat rostlinu z jakéhokoliv tvaru chcete. Přidat plíživý břečťan (a jiné typy popínavých rostlin) podél jakékoliv plochy stěny, nebo třeba sochy. Můžete přidat jen dotek zeleně na zem.

S 9 předvolenými listy na tyto popínavky dokážete oživit jakýkoliv prostor a model. A jako vždy v Lumionu, stačí zapnout vítr a budou se dít věci …vše se ladně rozpohybuje.

Materiály

Záclony

20 Nových záclon s předvolenými vzory a průhlednostmi.

Opotřebené materiály

20 Nových zvětralých a opotřebených materiálů, obsahující zlato, stříbro, bronz, kůže, plasty, kameny a dřevo.

Listy

9 Nových materiálů listů (PRO verze).

Vybrané další funkce programu

PureGlass®

Sklo je široce používáno v architektuře a dobrá vizualizace vyžaduje, aby bylo rendrováno věrohodně. Sklo v Lumionu 6 udělalo obrovský krok kupředu. Technologie PureGlass® dává přístup k transparentnosti, průsvitnosti a matnosti zcela novou formou, takže sklo vypadá věrohodněji a realističtěji než kdy jindy.

Speedray™ odrazy*

Bez kvalitních odrazů je nemožné vytvořit dobře vypadající sklo, vodu, mramor, dřevo nebo kovové materiály. Speedray™ odrazy nabízí možnost významně zvýšit kvalitu obrázku s malým časem rendru navíc. V Lumionu Pro 6 jsou odrazivé povrchy automaticky vylepšeny mrknutím oka, podívejte se jak jednoduše nastavíte odrazy.

Hyperlight® 2*

Jemné světelné variace často dotváří rozdíl mezi přirozeným obrázkem a umělým. V reálném životě jsou barvy výsledkem složitého odrážení světla mezi různými povrchy. Hyperlight® 2  počítá odrazy světla osm  krát více přesně než s Hyperlight®, novou technologií představenou v Lumionu 5. V Lumionu Pro 6 jsou přidaná světla rozptýlena na velkou vzdálenost, ale přitom extra detailní jsou i pohledy z krátkých vzdáleností.

OmniShadow™

Dobré stíny jsou základem pro obrázky, důležité struktury a hloubky jsou ztraceny bez dobrých stínů. Vynechte tyto stíny a objekty budou vypadat, jako kdyby nebyly součástí scény. Nová OmniShadow™ technologie posiluje malé detaily a vytváří dojem pevnějších objektů, skrze lépe vyhlížejících stínů. Model tak lépa zapadá do prostoru a do scény. Lumion 6 nyní obsahuje OmniShadow™  pro lepší výsledky v obou malých i velkých scénách.

Ještě rychlejší rendering

Při tvorbě vizualizací je čas kriticky důležitý. Díky vylepšení renderovacího enginu je Lumion 7 při rendrování ještě rychlejší. Rendr obrázku tak může i ve velkém rozlišení 4K trvat pár vteřin, videa a virtuální realitu můžete rendrovat pár minut. A to není vše, Lumion nyní běží lépe i na pomalejších strojích a zvládá na nich o další tisíce objektů bohatší scény.

Zahnuté trasy hromadného pohybu

Kromě již několik verzí známého hromadného umisťování objektů, které šetří hodiny času, je nyní i animace těchto objektů zjednodušena a vylepšena. Nově můžete nechat jezdit auta po trasách, které se protínají a ohýbají, takže budou jezdit okolo bloku a vyhýbat se překážkám. Lidi animujete raz dva a mnohem věrněji.

Máte dotaz?

Pokud máte nějaký dotaz, můžete využít tohoto jednoduchého kontaktního formuláře...