Nadcházející akce a setkání

WEBINÁŘ LUMION 8

Chcete vědět více o Lumionu? Většinou píšeme, že není nic lepší, než se potkat osobně a podívat se společně na program „naživo“. No možná je ještě lepší se podívat na program „naživo“ z pohodlí Vašeho zázemí přes obrazovku, tablet nebo třeba mobil. Vyhraďte si jen čas ve středu 13.12.2017 od 16:00 a my vám ukážeme základy i vychytávky během cca 1,5 hodiny. Video pod tlačítkem…

Vybrané uplynulé

Beseda o Lumionu na ČVUT

Chcete vědět více o Lumionu? Není nic lepší, než se potkat osobně a podívat se společně na program „naživo“. Ukážeme základy i vychytávky během cca 1,5 hodiny.

VIZKON – konference o vizualizacích

23.-24. listopad 2017, hotel Jehla – Žďár nad Sázavou

Nosnou myšlenkou prvního ročníku této konference je zmapování situace v oblasti vizualizací v České republice. Vzhledem k tomuto bude mimo přednáškové obsahové linie k dispozici dostatek času na diskuze. Také bude prostor pro “podpůrný koutek”, kde by měli být profesionálové od různých SW a HW řešení. Každý si zde může najít někoho, kdo mu poradí s tím, co jej trápí. Krom toho by měly být přítomné i grafické, umělecké a fotografické přesahy.

Dřevostavby v Praxi

19.-20. říjen 2017, hotel Skalský dvůr

Hlavními tématy letošního ročníku bude samozřejmě opět stavební praxe a podíváme se podrobně na problematiku difuzně otevřených a uzavřených konstrukcí.

Neméně podrobně se budeme také věnovat tématům spojených s komfortem bydlení a s tím úzce souvisejícím řešením úsporných staveb a požární bezpečnosti.

drevostavby v praxi lumion

FOR ARCH  – Lumion a SketchUp

Trdiční veletrh FOR ARCH v Praze dne 19.9. až 23.9.2017. Pojďte se podívat na Lumion naživo. Navíc můžete zjisti, jak lze elegantně skloubit s programem SketchUp. Podívejte se, co z toho může vzejít za velice efektivní kombinaci pro tvorbu vizualizací.

Umístění Hala Č1 Stánek C16.

KONFERENCE ŘEDITELŮ PROJEKTOVÝCH SPOLEČNOSTÍ 2017

Vizualizace ve SketchUpu

Zveme Vás na bezplatný seminář Vizualiazce ve SketchUpu, který se bude věnovat vizualizacímjako nástavbě SketchUpu.  Akce se koná pod záštitou 3E Praha.

26.4. 2017 od 13:00
PRAHA – METROPOLITAN BUILDING
U Uranie 954/18

Stavební veletrh

Chcete vědět více o Lumionu? Není nic lepší, než se potkat osobně a podívat se společně na program „naživo“.  Jednu z takových příležitostí máte nyní na veletrhu. V Brně budeme  26.-29.4. 2017 a to v pavilonu P. Připravena bude i virtuální realita a drobné občerstvení.  Ukážeme Vám, jak z Vašeho modelu udělat vizualizaci za pár minut a jak se dá bez složitých školení docílit i velice profesionálních vizualizací. Vstupenky zdarma po vložení voucheru TZHMJY4Z6M.

POZOR – rozhodli jsme se udělat speciální akci pro váhavé jedince, pro objednávky učiněné na veletrhu se splatností do 14 dní bude sleva 10%.

Lumion a Sketchup na FAST VUT

Na tomto semináři se naučíte jak jednoduše vytvořit 3D model ve SketchUpu a pak následně na tento model udělat vizualizaci v Lumionu.

Rybkova 332/1, 602 00 Brno, Česká Republika – 28.3.2017 – 16:00 – 18:00

(PŘESUNUTO Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ DO Aa208)

(Seminář je již plně obsazen, všech 140 míst je zarezervováno. Omlouváme se, ale pokusíme se v dohledné době zajistit další seminář.)

Účast na DESIGN SHAKER

V rámci veletrhu FOR GARDEN, FOR HABITAT, FOR FURNITURE, Světlo v architektuře proběhne i DESIGN SHAKER, kde uvidíte možnosti vizualizací v programu Lumion a ochutnáte virtuální realitu.

Lumion design shaker veletrh official photo virtual reality

Lumion a Sketchup na ČVUT FSv

Workshop se koná v pátek 31.3.2017. více na: https://www.facebook.com/events/744223512421300/

 

SketchUp v dřevostavbách a vizualizace

Zveme Vás na bezplatný seminář SketchUp, který se bude věnovat dřevostavbám, vizualizacím a portálu dřevostavitel.cz.

30.3. 2017 od 13:00
PRAHA – METROPOLITAN BUILDING
U Uranie 954/18

Přednáška a seminář na FA VUT

Tento workshop Vám ukáže a poradí, jak si s lehkostí vytvořit z vlastního modelu jednoduše vizualizaci. Jak pracuje Lumion s efekty, které znáte z photoshopu a jak je implementuje do 3D vizualizace. Uvidíte, jak vám může 3D vizualizace pomoci zefektivnit a zrychlit tvorbu vizualizací. Přednáška se koná 28.2.2017 v 15:00 a seminář dne 1.3.2017 od 9:00.

WORKSHOP na VUT v Brně (nejen pro vizu diplomky)

Tento workshop Vám ukáže a poradí, jak si s lehkostí vytvořit vlastní vizualizaci v programu Lumion, který je velmi intuitivní, rychlý a také je pro studenty zdarma! Objednejte si jej v dostatečném předstihu v sekci vyzkoušet.

PŘEDNÁŠKA V NÁRODNÍM STAVEBNÍM CENTRU.

Přednáška pod záštitou NSC dne 19.1.2017.  Přednáška se bude sestávat ze dvou částí, první – teoretickou část – povede člověk na slovo vzatý, Architekt a správce Archiwebu pan Kratochvíl, druhou část navážeme s Lumionem a praktickými ukázkami z moderních technologií.

Konference: Dřevostavby v Praxi (10 ročník)

3. – 4. listopadu 2016

Hotel Skalský dvůr, Lísek u Bystřice nad Pernštejnem

Přednáška na ČVUT v Praze

 

Přednáška o programu Lumion zahrnující základy i některé pokročilé „vychytávky“ se uskuteční dne 11.12.2015 v prostorách ateliéru D. Doba začátku je plánována na 13:00.

BIM-Forum 2016

BIM & Vizualizace

Název přednášky: Jak lehce tvořit vizualizace v Lumionu

Na workshopu představíme jak vytvořit úchvatnou grafickou prezentaci Vašeho projektu v návaznosti na vypracovaný BIM model, dozvíte se jak Vám může 3D grafický program ušetřit čas a proč jsou vizualizace výstupy, které by Vás měly zajímat.

Máte dotaz?

Pokud máte nějaký dotaz, můžete využít tohoto jednoduchého kontaktního formuláře...