Lumion 3D

Statické snímky renderuje v rámci vteřin, videa v rámci minut. Naučíte se s ním pracovat za jeden den.

Nové v Lumion 6.5

 

Lumion 6.5 obsahuje vylepšený rendorvací engine. Ten pracuje nyní pracuje lépe s Windows 8 + 10. Lumion tak má přístup k další paměti (předešlé maximum bylo 4 GB). Tato nová možnost Vám dovolí načítat větší scény. Vylepšený engine ale skýtá především možnosti budoucího vývoje.

Průhledné stromy

Nyní můžete nastavit průhlednost drtivé většině vegetace a tak ukázat projekt i skrze „výsadbu“. Stafáž tak zároveň není na obtíž a působí příjemněji, u toho je stále ve 3D.

 

Novinky a tipy na úvodní obrazovce

Startovací obrazovka nyní ukazuje novinky a tipy pro další orientaci v programu.

 

Panorama mód

Lumion má samostatný panorama mód vedle fotografií a videa. Tam můžete nyní tvořit panoramata na tablety, mobily, PC a MAC. Také můžete zvolit výstup do virtuální reality.

 

Použít pro virtuální realitu můžete Oculus, Samsung gear a nebo s podpůrnou aplikací i Androuid zařízení a stroj od Apple.

 

Rychlejší aplikace materiálů

Přiřazení materiálů je nyní rychlejší, díky tomu máte lepší prožitek při přiřazení a hodnocení materiálů.

 

Kopírování předmětů při vertikálním rozmisťování

Dříve jste mohli kopírovat předměty jen posunutím s přidržením ALT v horizontálním směru. Nyní děláte to samé, ale i ve směru horizontálním. Kdo Lumion používá, ví jak je to praktické zjednodušení.

 

Rychlé nastavení objektů

Nové okno vlastností dovolí u objektů instantně nastavit potřebné vlastnosti. Když například kliknete na strom, otevře se automaticky okno s volbou průhlednosti. U auta nastavíte zase jednodušeji a rychleji barvu a intenzitu světel.

Vylepšený benchmark

Je jednoduší zjisti, jestli je Váš počítač vhodný pro Lumion a jak jej případně upgradovat.