Lumion 3D

Snímky hotové za pár vteřin, videa v rámci minut a naučíte se v něm za pár hodin.
Popis Lumion Lumion PRO
Plovoucí licence
Ručně kreslené obrysy
Zaoblení ostrých hran
Posun rozostření
Varianty modelu a materiálu
Měřící nástroje a mřížka
Speedray™ odrazy
PureGlass®
Porost pro materiály
OpenStreetMap import
Plošná a liniová světla
Knihovna objektů 1465 modelů
Konkrétní obsah
4395 modelů
Konkrétní obsah
Vysoce kvalitní postavy od AXYZ design Jen standardní 130 extra postav
Efekty zvuků prostředí Bez zvuků 123 zvuků pro oživení scény
3D text ve scéně
Pokročilé 3D efekty titulků Bez titulků • 27 stylů titulků
• 12 vestavěných fontů
• podpora libovolného fontu
Sloučení projektů (pro projekty s více uživateli)
Výstup do real-time prostředí Lumion Vieweru
Výstup zvuků/hudby do MP4

Vybrané funkce Lumion PRO

RUČNĚ KRESLENÉ OBRYSY

Lumion 8 usnadňuje jasnou komunikaci tvaru vašeho designu s efektem „ručně kresleného“ obrysu. Použijte jej společně s fotorealistickými, skicovými nebo uměleckými efekty, abyste se zaměřili na celkový tvar a tvar vaší budovy. Jsou to kostra vašeho designu, krásně a snadno vykreslená.

VARIANTY MODELU A MATERIÁLU

Je dřevěná podlaha vhodná ke kamenné zdi? Který  návrh bude mít váš klient více rád, Design A nebo Design B? Možná, že domácí obývací stěna a terasa se projeví až složitým zápasem. Ať už je tomu jakkoliv, nový efekt ovládání variací je snadný způsob, jak porovnat různé možnosti materiálů a modelů. Vaši klienti budou považovat za výhodné při zkoušení řady koncepčních možností a výběru vzhledu, se kterým mohou být spokojeni. vám jako architektovi, tato funkce Lumion 8 urychlí váš pracovní postup při zkoumání a komunikaci nejlepšího designového řešení.

POSUN ROZOSTŘENÍ

Je tu něco v atmosféře zaostření, které počítačem vygenerované vykreslování nemůže nahradit. Použitím nového efektu posunu rozmazání v Lumionu 8 se váš návrh stává součástí miniaturního světa. Při pohledu nad vaším modelem v Lumionu změní efekt sklonu rozostření rovinu zaostření a rozostří popředí a pozadí. Jedná se o efekt kamery, který transformuje váš CAD model do zmenšené verze skutečné věci.

NOVÉ MĚŘÍCÍ NÁSTROJE

Ať už potvrdíte vzdálenost mezi dvěma kusy nábytku nebo kontrolujete obvod zahrady, nové měřící nástroje v Lumion 8 vám pomohou provést rychlé kontroly měřenín, aniž byste se museli vracet do modelovacího softwaru. Jako zlepšení pracovních postupů pomáhají měřicí nástroje na obrazovce ověřovat vzdálenosti a zajišťovat přesnost a měřítko modelu.