Jak působí animace

Videa a statické obrazy

 

Je vědecky prokázáno, že si objekty, které se hýbou, získají naši pozornost a soustředění. Kromě obrázků tak můžete Vašeho klienta zaujmout i pomocí videa. Pohybující se listí na stromech podle intenzity větru, mraky plující po obloze nebo lidé, kteří chodí a baví se spolu. Vašim zákazníkům tak dáte možnost, aby si ještě lépe představili, jak bude projekt vypadat po jeho dokončení. Zákazník se nyní dokonce může pohybovat v projektu sám tak, jak vy mu dovolíte s předvolenými panoramaty. To mu dává volnost, jakou jinak nezíská. (více zde)

Animovat není těžké

 

Animace a videa jsou velkou výhodou Lumionu. Vše je uživateli programu přizpůsobeno tak, ať je práce co nejjednodušší a jakýkoliv obsah snadno animovatelný. Ať už automobil, kterému se při pohybu točí kola anebo vítr, který rozhýbe stébla trávy a listí na stromech. Animace vypadají živě a věrohodně.

 

Animované postavy chodí, baví se a gestikulují. Můžou také sportovat. To už záleží na Vašich potřebách. Stejně tak můžete snadno rozplápolat oheň v krbu nebo přidat své video, které vložíte na obrazovku televize ve Vašem interiéru. Vizualizace tak dostává nový rozměr.

Krátká animace řekne více než desítky obrázků

Lumion ukázková scéna vila Cabrera

Kvalita je na Vás

 

Můžete také animovat Vámi importované objekty. Pokud se nejedná o složité a na výpočet náročné změny tvarů, lze pohyby v Lumionu upravovat dle Vašich požadavků. Můžete tak „vdechnout život“ stavebním strojům, pohyblivým částem staveb nebo dělat efektivní úvody videí. Možností je spoustu a fantazii se meze nekladou.

Na obloze mohou létat letadla a plout mraky. Vlny na vodní hladině hází odlesky. To vše je Lumion.

Výstupy videa mohou být v rozlišení:

 

640 × 360 (480p)
1280 × 720 (720p)
1920 × 1080 (1080p)
2560 × 1440 (1440p)