Pár tlačítek, ale každé má význam

Jednoduchost je pro vás důležitá


Mezi základní charakteristiky Lumionu patří především jednoduchost ovládání. Ten je tak přirovnáván k programu SketchUp. Jednoduchost, se kterou Lumion přichází, je revoluční. Jako důkaz může posloužit soutěž pro děti a mládež ve věku 6–20 let, kterou v roce 2014 vyhlásila společnost ACT-3D. (Vítězem se stal 20letý Sergey Isaev ze Španělska. Všech 15 vítězných videí naleznete zde.)

Jednoduché není primitivní

 

Zde je ale potřeba si uvědomit, že jednoduché ovládání v tomto případě neznamená primitivní program. Společnost ACT-3D věnovala technologii Pureglass®, která Vám usnadní práci, řadu let. Pureglass® je technologie, která Vám při ovládání poskytne vždy jen to co můžete zrovna ovlivnit a nezatěžuje Vás zbytečnými tlačítky. Jedna viditelná věc ve vizualizaci = jedno tlačítko/posuvník.  Jeden dobře vytvořený posuvník tak může nahradit několik tlačítek a dalších posuvníků, jak je znáte z jiných programů. To vše je ale možné jen s okamžitou zpětnou vazbou, kdy v real-time zobrazení vidíte přesně to, co děláte. Možná je to tedy naopak a čas strávený nad vizualizací by Vám mohl ušetřit více času, stráveným komunikací se zákazníkem.

Že nemáte na tvorbu vizualizací čas? Co když je to obráceně?

forum

Málo tlačítek a posuvníků tak nemusí znamenat málo možností. Naopak. Můžete tak rychle docílit mnoha zajímavých efektů a nastavení bez nutnosti školení.

Podívejte se na naše návody.