stromy

Tisíce animovaných objektů


V profesionální verzi programu Lumion naleznete 5 259 modelů a u standardní verze jich naleznete 1/3 z tohoto počtu. K dispozici budete mít animované rostliny a stromy, které se pohybují a vlní podle intenzity větru. Animované 3D postavy, pohybující se dopravní prostředky, zvířata, zvuky a další efekty. Modely jsou propracovány do detailů, což je při tvorbě vizualizace značným ulehčením. Nakonec přidáte nějaký z efektů a vše je připraveno pro prezentaci Vašemu klientovi.

Přidané vlastnosti a efekty

 

V knihovnách s efekty můžete snadno zapnout padající listí ze stromů. Rychle tak docílíte efektivní a věrohodné podzimní scény. Dále můžete přidat oheň, kouř z komína, mlhu anebo fontánu. Každý model má definované určité vlastnosti, které ale můžete upravit. Můžete tak například rozsvítit světla u aut, po animaci se jim začnou točit kola. Ryby v potoce Vám budou plavat, létajícím motýlům měníte barvu křídel atd.

Neustálý vývoj zaručuje stále nové možnosti

Nejen postavy usnadňují práci

Postavy a obrysy

 

Lumion 5 také nabízí velmi propracované postavy od společnosti aXYZ design. Ty jsou 3D, velmi propracované a také animované. Co ocení především architekti, jsou 3D siluety, kterým můžete nastavovat průhlednost, barevnost a zapnout/vypnout stín. Můžete se tak úplně vyhnout dalším grafickým programům, které brzdí práci, a kde musíte každý obrázek upravit zvlášť.

Seznam knihoven

 

Detailní seznam všech knihoven v obou dostupných verzích naleznete v technické specifikaci programu.