Lumion - objednávkový formulář

Pomocí formuláře níže nám zašlete Vaši žádost o koupi licence pro program Lumion. Obratem Vám zašleme na Váš e-mail fakturu a odkaz pro stažení programu s doplňujícími informacemi.
Políčka označená * jsou povinná
Celková cena objednávky bez DPH: 38999

Objednáním licence souhlasíte s obchodními podmínkami (EULA zde) a v rámci vzniklého obchodněprávního vztahu se můžete seznámit s našimi zásadami zpracování osobních údajů (zde).

LUMION 9 standard BOX

Lumion

38 999Kč*

* Cena se odvíjí podle kurzu CZK/Euro, kde tato licence standardní stojí 1499 Euro. Ceny programu jsou uvedeny bez DPH.
Lumion je standartní verze, která je určena především pro menší firmy, či jednotlivce. Jde o základní verzi programu, která neobsahuje některé funkce verze PRO, jde však o plnohodnotný nástroj, kterým můžete renderovat Vaše projekty.
K nákupu Lumionu můžete využít i slevu na základní školení v rozsahu 4 hodin, kdy za školení zaplatíte 2100 Kč bez DPH. V ceně nákupu máte i základní technickou podporu k programu po telefonu a mailu. S licenčním kódem se můžete také přihlásit na fórum pro stávající uživatele, kde uživatelé sdílí svá díla, nápady atd.
Pro zobrazení konkrétního obsahu knihoven objektů programu Lumion a pro detailní srovnání verze s verzí Lumion PRO ZDE.

Lumion v kostce, abyste mohli začít tvořit hned!

Kromě Lumionu spolupořádáme i konferenci o vizualizacích v ČR (není vázána na Lumion!) Více informací naleznete zde: www.vizkon.cz nebo na FB stránkách.