Sdílejte Vaše návrhy s kýmkoli!

Architektura je záležitost soutěžení. Stále musíte hledět jak najít naovou cestu k přesvědčení Vašich zákazníků, aby si vybrali Vaše návrhy a myšlenky, radši než ty od Vašich konkurentů.

MyLumion dovolí jít za klasické hranice vizualizací se spolehlivým. přenosným, lehkým a rychlým interaktivním renderingem. Se zmáčknutím tlačítka totiž můžete dovolit každému, aby se podíval interaktivně do Vašeho návrhu.

Jak to funguje

Začíná to posláním odkazu, který když otevřete Vám dovolí dostat se do vyrendrovaného obsahu a podívat se kolem. JE to něco jako Google® Streetview® s Vašim vlastním designem. Vše co potřebujete je pár minut nastavení a rendru.

Funguje to na mobilech, tabletech, počítačích a na téměř všech prohlížečích. Nejlepší je, že se nepotřebujete nic složitě učit pro začátek. Co potřebujete je Lumion 5.7 a o chvíli později už jen každý může sledovat Vaše návrhy, které mu zašlete.

Vytvořete svou scénu

Vytvoříte projekt na MyLumion.com užitím software Lumion. Lumion Vám dovolí importovat model a komponenty z CAD programů jako Revit nebo Sketchup. Po importu přidáte stromy, zeleň, materiály, lidi, počasí a vše co potřebujete k vyjádření vašeho záměru. Ukázání modelu v kontextu modelů s reálnou výškou a rozměrem dovolí lidem lépe přiblížit vzhled návrhu až bude jednou postaven.

Vytvoříte pohledové body

Jakmile jste jednou dokončili práci okolo vašeho modelu, kliknete na tlačítko pro vstup do mylumion.com módu. Zde můžete nastavit několik pohledů ve vaší scéně. Později se vaši zákazníci a kolegové mohou přepínat mezi těmito body k náhledům z různých úhlů.

Rendrujte 360 panorama

Se všemi určenými body na místě jenom stisknete talčítko rendr a odešlete vaše pohledy na MyLumion.com. Po poskytnutí vaší emailové adresy tak rychle vyrendrujete všechny obrázky a spojíte je do 360 panoramat.

 

Nahrání na cloud

Jakmile jsou jednou panoramata nahrána, Lumion vám nabídne tlačítko k náhledu na výsledek přes váš prohlížeč. Email obsahující link je také zaslán na vámi uvedenou adresu, takže se můžete na projekt podívat později. Mail můžete také s odkazem poslat dalším lidem, kteří se na vámi vytvořenou scénu mohou podívat.

Příklady

Beta status

Beta status znamená, že MyLumion.com je stále ve vývoji.

Můžete jej používat „jak je“ ale na tak dlouho dokud stále bude v beta režimu. Obsahuje funkcionality, které jsou stále testované a jsou v podstatě dočasné a bez garance.

Dejte tak prosím pozor na tyto omezení:
– Limitováno na 7 projektů online
– Bez Hyperlight
– Bez online konfigurace, přihlášení nebo hesla
– Bez efektů
– Přestane fungovat v listopadu 2015
– Nahrané projetky zůstanou online do ledna 2016

Používáním beta verze MyLumion.com nám pomáháte lépe rozumět co musíme udělat a zlepšit!