Lumion PRO - objednávkový formulář

Pomocí formuláře níže nám zašlete Vaši žádost o koupi licence pro program Lumion PRO. Obratem Vám zašleme na Váš e-mail fakturu a odkaz pro stažení programu s doplňujícími informacemi.
Políčka označená * jsou povinná
Celková cena objednávky bez DPH: 76999

Objednáním licence souhlasíte s obchodními podmínkami (EULA zde) a v rámci vzniklého obchodněprávního vztahu se můžete seznámit s našimi zásadami zpracování osobních údajů (zde).

LUMION 9 PRO BOX

Lumion PRO

76 999Kč*

* Cena se odvíjí podle kurzu CZK/Euro, kde tato licence profesionální stojí 2999 Euro. Ceny programu jsou uvedeny bez DPH.
Lumion PRO je verze určená především pro profesionály a jedince, kteří pracují na vizualizacích pravidelně a uspoří tak čas používáním integrovaných knihoven. Oproti verzi Lumion má dostupné veškeré knihovní prvky, obsahuje Speedray™, OpenStreetMap import, Porost pro materiály, Plošná a liniová světla a PureGlass® technologie…
K nákupu Lumionu můžete využít i slevu na základní školení v rozsahu 4 hodin, kdy za školení zaplatíte 2100 Kč bez DPH. V ceně nákupu máte i základní technickou podporu k programu po telefonu a mailu. S licenčním kódem se můžete také přihlásit na fórum pro stávající uživatele, kde uživatelé sdílí svá díla, nápady atd.
Pro zobrazení konkrétního obsahu knihoven objektů programu Lumion PRO klikněte ZDE, pro detailní srovnání verze s verzí Lumion ZDE.

Lumion v kostce, abyste mohli začít tvořit hned!

Kromě Lumionu spolupořádáme i konferenci o vizualizacích v ČR (není vázána na Lumion!) Více informací naleznete zde: www.vizkon.cz nebo na FB stránkách.