Lumion + SketchUp Pro

Pomocí formuláře níže nám zašlete Vaši žádost o koupi licence pro programů. Zašleme Vám na Váš e-mail fakturu a odkaz pro stažení programu s doplňujícími informacemi.
Políčka označená * jsou povinná
Celková cena objednávky bez DPH: 55950

Objednáním licence souhlasíte s obchodními podmínkami (EULA zde) a v rámci vzniklého obchodněprávního vztahu se můžete seznámit s našimi zásadami zpracování osobních údajů (zde).

skp + lum stan - web

Lumion + SketchUp Pro

61 350 Kč*

(5% sleva)

* Ceny programu jsou uvedeny bez DPH.
Lumion je standartní verze, která je určena především pro menší firmy, či jednotlivce. Jde o základní verzi programu, která neobsahuje některé funkce verze PRO, jde však o plnohodnotný nástroj, kterým můžete renderovat Vaše projekty. SketchUp PRO je modelační SW, který je perfektním pro přípravu podkladu pro 3D vizualizaci. Jde o všestranný nástroj s využitím v mnoha oborech.
Co si kupujete? Kromě skvělého programu Vám dodáme i základní zaškolení v něm (max. 2-3 hodiny) a budeme Vám pomáhat se začátky v programu pomocí podpory na telefonu, mailu atd.
Pro zobrazení konkrétního obsahu knihoven objektů programu Lumion a pro detailní srovnání verze s verzí Lumion PRO ZDE. Pro detailní informace k programu sketchup navštivte stránky ZDE.

Lumion v kostce, abyste mohli začít tvořit hned!

Kromě Lumionu spolupořádáme i konferenci o vizualizacích v ČR (není vázána na Lumion!) Více informací naleznete zde: www.vizkon.cz nebo na FB stránkách.