Lumion Pro + SketchUp Pro

Pomocí formuláře níže nám zašlete Vaši žádost o koupi licence pro programů. Zašleme Vám na Váš e-mail fakturu a odkaz pro stažení programu s doplňujícími informacemi.
Políčka označená * jsou povinná
Celková cena objednávky bez DPH: 92050

Objednáním licence souhlasíte s obchodními podmínkami (EULA zde) a v rámci vzniklého obchodněprávního vztahu se můžete seznámit s našimi zásadami zpracování osobních údajů (zde).

skp + lum pro - web

Lumion Pro+ SketchUp Pro

99 825 Kč*

(5% sleva)

* Ceny programu jsou uvedeny bez DPH.
Lumion Pro je určen pro ty, kteří řeší vizualizace pravidelně a nebo chtějí prezentovat své návrhy s maximálním efektem. Lumion Pro obsahuje veškeré funkce a knihovny (5000+ ks), speedray pro rychlé odrazy, pureglass speciální skla, realistické materiály vody atd. SketchUp PRO je modelační SW, který je perfektním pro přípravu podkladu pro 3D vizualizaci. Jde o všestranný nástroj s využitím v mnoha oborech.
Co si kupujete? Kromě skvělého programu Vám dodáme i základní zaškolení v něm (max. 2-3 hodiny) a budeme Vám pomáhat se začátky v programu pomocí podpory na telefonu, mailu atd.
Pro zobrazení konkrétního obsahu knihoven objektů programu Lumion a pro detailní srovnání verze s verzí Lumion PRO ZDE. Pro detailní informace k programu sketchup navštivte stránky ZDE.

Lumion v kostce, abyste mohli začít tvořit hned!

Kromě Lumionu spolupořádáme i konferenci o vizualizacích v ČR (není vázána na Lumion!) Více informací naleznete zde: www.vizkon.cz nebo na FB stránkách.