Spolupracujeme

Distribuce a vývoj CAD aplikací, podpora jednotlivých CAD programů

CADCONSULTING

Jonzultační společnost zaměřená na implementace BIM technologie. O BIMu víme vše. Jsme partnerem Odborné rady pro BIM a jsme součástí Autodesk Developer Network. Zaměřujeme se hlavně na technologii Autodesk Revit.

CAD Studio

CAD Studio s.r.o. je partnerem společnosti Autodesk. Dodává CAD/CAM/CAE, GIS/FM a PDM/PLM řešení pro strojírenství, stavebnictví a architekturu, mapování, liniové stavby, 3D vizualizace, správu dokumentů a správu majetku.

3E Praha

Distributor SketchUp PRO! SketchUp je spojením filozofie skicování tužkou s rychlostí a flexibilitou dnešních digitálních technologií.

ADEON CZ

Jako partner firmy Autodesk zajišťuje sofistikované dodávky nejnovějších řešení pro design, CAD/CAM strojírenství, CAD stavebnictví, architekturu a energetiku - spolu s paletou dalších služeb.

GRAITEC

Společnost GRAITEC, je mezinárodním partnerem společnosti Autodesk napříč Evropou, který poskytuje vysoce výkonná řešení BIM, doplňky a aplikace na zásadní Autodesk software na míru. Působí ve 38 pobočkách ve více než 11 zemích světa.

SOFTCONSULT

AEC-software Distribuce softwarů pro oblast 3D návrhů budov, interiérů a optimalizace procesů výstavby. Tyto činnosti zajišťujeme v České a Slovenské republice.

BLUE TECHNOLOGY

Zavedeme efektivní řízení Vaší firmy pomocí nástrojů, které zajistí zvýšení produktivity až o 100%. Zařídíme implementace nových softwarových řešení. Pomůžeme zlepšit dohled managementu nebo majitelů nad děním ve firmě.

Trans-Europe

Trans-Europe Zrt. - At your service for over 25 years! We have one of the widest software offerings amongst Hungarian IT companies. We offer agile and modern solutions to creative companies.

3Е Киев

Товариство з обмеженою відповідальністю "3Е Київ" засновано 2015 року. Ми є дочірньою компанією одного із найбільших дистриб'юторських центрів програмної продукції в Європі – "3E Praha engineering a.s."

Mediální partneři, organizace a tématické weby

Koordinuj

Je postaven na jednoduchém předání informací pro uživatele napříč spektrem všech účastníků výstavby či provozu staveb.

Dřevostavitel

Online svět dřevostaveb.

Národní stavební centrum

Výrobci a distributoři výpočetní techniky a stavebních zařízení

Architekti a projekční kanceláře

BLAŽEK PROJEKT s.r.o.

Projekce staveb, vizualizace a podpora ArchiCADu z Opavy.