Lumion edu pro - studentská licence

Vyplňte nám formulář níže a my Vám pošleme nejnovější roční studentkou licenci Lumionu a to opakovaně každý rok.
Políčka označená * jsou povinná

Pokud zadáte školní/univerzitní mail (@vutbr.cz, @xx.cvut.cz atd.) dorazí Vám licence obratem. Pokud zadáte soukromý mail (gmail, seznam atd.) licence Vám bude doručena se zpožděním. V obou případech ale dodávejte platné potvrzení, nebo platný ISIC (stačí jedno z toho).

Celková cena objednávky bez DPH: 0

Přikládejte prosím jen platná potvrzení o studiu, nebo scan ISIC s platnou revalidační známkou. Žákovské průkazy nejsou uznávány jako platné potvrzení o studiu.

Můžete přiložit 2 soubory.

1 soubor maximálně 2 MB!
Jinak se licence neodešle...

Objednáním licence souhlasíte s obchodními podmínkami (EULA zde) a v rámci vzniklého obchodněprávního vztahu se můžete seznámit s našimi zásadami zpracování osobních údajů (zde).

Lumion10-PRO-BOX

Lumion EDU PRO

 ( Lumion 10 )

Zdarma na 1 rok – neslouží ke komerčnímu využití.

Lumion EDU PRO je licence studentská a nebo i školní, které se od „neEDU“ verzí liší teoreticky jen velmi málo. Obsahují vodoznak a nejsou určeny ke komerčnímu využití. Verze Lumion EDU PRO je ZDARMA pro jednotlivé studenty. Požadujeme od Vás kromě vyplnění formuláře i přiložení platného potvrzení o studiu.
Uvědomte si také prosím, že licence EDU máte zadarmo i díky výskytu vodoznaku, jež je u výstupů v pravém dolním rohu. Je pro nás důležité, aby bylo vidět v jakém programu vizualizace tvoříte. Děkujeme, že to chápete a vodoznak neodstraňujete.

Shrnutí programu, abyste mohli hned začít!

Kromě Lumionu spolupořádáme i konferenci o vizualizacích v ČR (není vázána na Lumion!) Více informací naleznete zde: www.vizkon.cz nebo na FB stránkách.

Základní informace o studentské licenci Lumion EDU

Licence je poskytována oproti platnému potvrzení o studiu a řádně vyplněným informacím. Licence je vždy na jeden rok, objednávku lze opakovat celou dobu studia. Licence je plovoucí, takže ji můžete instalovat na více PC, ale poběží vždy jen na jednom stroji v jednu chvíli. Licence je stejná jako Profesionální verze programu, jen navíc obsahuje malý vodoznak, ten prosím nemažte z Vašich výstupů, díky němu máte licenci zadarmo. Pokud hledáte vhodný hardware na Lumion, nejlepší jsou herní grafické karty a herní pc. Pokud řešíte problém s instalací nebo spuštěním, podívejte se na FAQ nápovědu. Pokud tam nenajdete odpověď na Váš problém, neváhejte se na nás obrátit.

Doručení licence vyřizujeme obvykle do 24 hodin, ale většinou tentýž den. Můžeme se trochu opozdit o víkendech a svátcích, kdy je provoz našich kanceláří omezen.

Občas bývá problém s mailem a jeho nastavením, zkontrolujte prosím složku spam a pod. Nastavte si váš školní mail správně.

Děkujeme za Váš zájem o program. Než program doručíme, můžete si projít naše stránky a podívat se do sekce článků, na užitečné odkazy dole na stránce – kde naleznete 3D modely, textury a kompletní DirectX, přečíst si návod a nebo pustit video s kompletním vhledem do programu.

Pro studenty máme speciální Facebook skupinu, kde můžete řešit věci mezi sebou, nebo komunikovat s námi.

Facebook skupina https://goo.gl/9SceUv

Pokud hledáte další obsah, chcete se o Lumionu dovědět více a nebo máte připomínky pro jeho další vývoj, podívejte se a zaregistrujte i s Vaší licencí na (anglické) fórum výrobce forum.lumion3d.com. Po registraci licence máte možnost ovlivnit budoucnost programu. Pokud anglicky nekomunikujete, dejte vědět s nápady na vylepšení nám.

Další užitečné informace můžete také najít na našich stránkách a sociálních sítích, kde budeme samozřejmě rádi za To se mi líbílikesdílení apod.